Про компанію

Офіс Технобуд груп

Технобуд – цестабільна компанія, яка динамічно розвивається та забезпечує надання високої якості послуг в будівельній галузі. Вже кілька років компанія являється членом Будівельної палати України.

Компанія працює на ринку нерухомості з 2004 року та має державну ліцензію на здійснення всього комплексу робіт, пов’язаних з будівництвом будівель і споруд у відповідності з державним стандартом.

Технобуд користується заслуженою довірою і високою репутацією серед клієнтів та партнерів, що досягнуто завдяки виконанню своїх зобов’язань перед клієнтами та партнерами, чітким дотриманням законодавства, наявністю потужної матеріально-технічної бази, висококваліфікованим керівникам, інженерам та робітникам різних спеціальностей.

Професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність – головні складові загальної характеристики компанії.

Успішно розвиваючись в умовах зростаючої конкуренції на українському ринку нерухомості, ми постійно вдосконалюємо свій виробничий і технічний потенціал, використовуємо передові методи роботи.

Основними напрямками діяльності є – будівництво багатоквартирних житлових будинків, приватних будинків, офісних, виробничих, відпочинково-оздоровчих об’єктів. Крім цього, ми надамо кваліфіковану допомогу з питань оформлення технічних паспортів та права власності на об’єкти нерухомості.

За період діяльності компанією успішно реалізовано ряд проектів в сферах житлового, промислового, громадського будівництва, зокрема житлові будинки, приватні будинки, готельні комплекси, виробничі бази.

Спираючись на власні маркетингові дослідження, компанія оперативно реагує на постійно мінливий попит і пропонує споживачам продукт, відповідний їх очікуванням, а налагоджені зв’язки із партнерами, постачальниками, службами замовника-забудовника дозволяють пропонувати нашим клієнтам житло за доступними цінами і завжди забезпечувати здачу будинків в заплановані терміни.

Спектр пропонованого нами житла відповідає як державним стандартам так і вимогам покупця чи замовника та включає в себе будинки з квартирами підвищеної комфортності, а також проекти елітного житла, що дозволяє задовольнити потреби самих широких верств населення.

Завдяки наявній професійній матеріально-технічній базі, кваліфікованому персоналу, надійним партнерам та постачальникам ми досягаємо поставлених цілей та забезпечуємо будівництво якісного, сучасного комфортного житла та нежитлових об’єктів.

Основна мета компанії – постійне збільшення обсягів будівництва якісного житла, що відповідає сучасним будівельним нормам і потребам потенційних покупців, зберігаючи при цьому доступну вартість квартир.

Принцип компанії – постійне прагнення до виходу на нові рівні технічного та ділового розвитку. Мобільність і маневреність людських і технологічних ресурсів, а також гнучка фінансова система дозволяють виконувати роботи високої складності, оперативно вирішувати виникаючі виробничі питання, здаючи в експлуатацію об’єкти високої якості.

Готова нерухомість

Нерухомість в процесі будівництва